Moře, jeho krásu i problémy vám dnes ukáže J. M. Cousteau!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
 JMC a želva

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55: Keith Barry: Mentální hacker 56

Mentalista a iluzionista Keith Barry vás zve do světa čtení myšlenek, sugesce a hypnózy. Necháte se unést? Irská reality show (2014)

18.55: Po stopách duchů VIII (7)

Úžasné oceány

20.00 Jean-Michel Cousteau: Podmořské dobrodružství II (4)

Vydejte se spolu se známým badatelem a potápěčem do hlubin oceánu. Poznejte spolu s ním jeho krásu a tajemství… Americký dokumentární seriál (2009)

21.00 Akvária na míru I (5)

Plavání se žraloky. Brett a Wayde jsou nejlepší stavitelé akvárií na světě. Poradí si s obří nádrží pro žraloky, i se složitou soustavou uvnitř několika kanceláří… Americký dokumentární seriál (2011)

Odkaz dávných civilizací

22.10 Zapomenutí válečníci z Kartága

Vydejte se po stopách Kartáginců, výjimečných obchodníků, jejichž suverenitu ukončilo až vítězství Říma. Mnoho z nich však přežilo a vydalo se zřejmě do Španělska a možná až za Atlantický oceán k Amazonce. Po důkazech bude nyní pátrat profesor Hans Giffhorn… Německý dokument (2013)

23.10 Keltové (2/2)

Král Artuš, válečná královna Boadicea nebo válečník Vercingetorix. To byli známí představitelé legendárních Keltů, kteří se stali romantickými psanci historie. Vydejte se spolu s tvůrci na cestu minulostí zjistit, kolik z toho je pravda a co je mýtus… Britský dokument (2006)


Úchvatná říše zvířat

00.10 Krásy divoké Itálie (2)

Od Alp po Toskánsko. Projděte se spolu s tvůrci divokou Itálií. Od Alp po Toskánsko, od Sardinie až po Abruzzo… Německý dokument (2014)

01.10 Tajemná kočka

Kameraman Christian Baumeister se deset let snaží natočit divoké jaguáry při lovu uprostřed Pantanalu, největšího mokřadu na světu. Povede se mu to konečně...? Ně

 

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život na ostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama