Mezi nejdrsnější vojáky v Afghánistánu se vypravíte dnes na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Britští vojáci v Afghánistánu

Středa patří v našem programu čtyřem programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Zločin pod lupou a poté na oblíbenou Fascinující přírodu. Pak budou následovat dokumenty z bloků Tajemství Země a vesmíru a Zaostřeno na války. V každém  uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Tajní agenti: Dvojí život (6)

FBI nasazuje své nejlepší agenty na nebezpečnou práci v utajení. Jaké to je žít několik let jako někdo jiný? Skuteční vyšetřovatelé představují skutečné případy… Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Největší zlo II (14)

Doktor Stone se celý život zabýval zločinem. Vytvořil škálu s 22 stupni pro hodnocení vražd. Nejvyšší číslo představuje největší zlo. Stone vyslýchá vrahy a násilníky a zkoumá jejich motivy… Americký dokumentární seriál (2006)

Blok Fascinující příroda

20.00 Posedlí divočinou (12)

Někteří lidé mají velký sen – vidět svá oblíbená zvířata na vlastní oči. Zoologové je vezmou do vzdálených lokalit, aby na místě přirozeného výskytu zvíře alespoň na chvíli zahlédli. Bude to nejen fyzicky, ale i psychicky náročná cesta... Kanadský dokumentární seriál (2012)

21.05 Odhalení mamutů

Vypravte se spolu se dvěma americkými vědci na Sibiř a pátrejte s nimi po nezvykle zachovalém zmrzlém mamutovi… Britský dokument (2014)

 

Blok Tajemství Země a vesmíru

22.05 Ve stínu Měsíce

Mezi lety 1968 a 1972 se na Měsíc vydalo celkem 24 amerických astronautů. Poslechněte si jejich vyprávění o těchto velkolepých výpravách za hranice naší planety… Britský dokument (2006)

23.10 Lesk a bída asteroidů

Možnost srážky s asteroidem znamená pro naši planetu potenciální nebezpečí. Proto je velmi důležité, aby lidé dokázali objevit nejen je, ale i jejich dráhu letu. Je vůbec možné se takové katastrofě vyhnout? Americký dokument (2013)

Blok Zaostřeno na války

00.20 Ross Kemp: Návrat do Afghánistánu

Ross Kemp točí další dokument o životě britských vojáků. Vydává se za nimi do afghánské provincie Helmand. Život je zde krutý a nemilosrdný… Britský dokumentární seriál (2009)

01.20 Škola pro mariňáky (7)

Tvrdý začátek. Ve škole speciálních sil Královské námořní pěchoty se schází šedesátičlenný oddíl rekrutů. Čeká je tvrdý osmiměsíční výcvik… Britský dokumentární seriál (2014)

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

   
   
   
   
   
   
   
   
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama