Lov na smrtícího Olgoje chorchoje. V neděli na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je neděle na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Lovec monster
Lovec monster

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Také neděle v něm bude tvořena dvěma programovými bloky.

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Zázraky vědy a techniky a Ztracený svět dinosaurů. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Zázraky vědy a techniky

17.50 Tajemství věcí kolem nás (7)

Nechte se unést příběhem nejobyčejnějších věcí kolem nás. Poznejte, jak se vyrábějí a jak fungují… Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Na dvě půlky (2)

Hasičské auto. Eric Stromer, který se zabývá montáží strojů, chce pochopit, jak fungují hasičské auto a dopravní letadlo. Proto je rozpůlí… Americký dokument (2010)


Ztracený svět dinosaurů

20.00: Velkoměsta v pravěku (2)

New York Vydejte se s námi na prohlídku dnešních velkoměst a podívejte se, jak vypadala před miliony let a kdo je obýval… Americký dokumentární seriál (2009)

21.00 Lovec monster (5)

Badatel Pat Spain se vydává do exotických koutů světa a pátrá, jestli je něco pravdivého na povídačkách o různých strašidelných bytostech, které se zde zjevují... Americký dokumentární seriál (2011)

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama