Krvavá Omaha. Dokonalý historický dokument uvidíte dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Krvavá Omaha
Krvavá Omaha

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Po stopách historie a poté na oblíbená Zvířata a my. 

 

Po stopách historie

20.00 Krvavá Omaha

Vraťte se zpět v čase do roku 1944, kdy se na Omaha Beach odehrálo krvavé vylodění v Normandii. Obrovský počet padlých vojáků zapříčinilo hned několik pochybení. Jedno pochybení však i napomohlo vítězství, když se na místo dostala omylem povolaná jednotka Rangerů… Britský dokument (2008)

Krvavá Omaha - upoutávka

 

21.10 Hrady: Dějiny britských opevnění (2)

Nástroje invaze. Nechejte se provést historií hradů Velké Británie. Začaly zde vznikat od roku 1066, kdy sem dorazili Normané v čele s Vilémem Dobyvatelem… Britský dokumentární seriál (2014)

Zvířata a my

22.10 Zavolejte Cesara Millana II (7)

Cesar Millan provozuje Psychologické centrum pro psy a je poslední nadějí pro jejich nešťastné majitele. Každý problém je pro něj vítanou výzvou… Americký dokumentární seriál (2015)

23.15 Doktorka Lisa: Chcete je? (5, 6)

Veterinářka Lisa se stará o opuštěná zvířata, zejména psy, a snaží se jim najít nový, co nejvhodnější domov… Australský dokumentární seriál (2015)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

   
   
   
   
   
   
   
   
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama