Kdo dnes nebude sledovat DOTA 2 na COOLu, přijde o moc!

Od pondělí 3. března můžete na webu COOLu sledovat on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2. Na co se můžete těšit ve středu 12. března?
Windrunner

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Na koho a na co se můžete těšit?

Pokud sledujete u nás na webu COOLu DreamLeague v DOTA 2 už delší dobu, určitě víte, že zase startujeme přesně o půl sedmé – buď na homepage našeho webu, anebo rovnou ve speciálu. Nejdřív se rozehřejeme nějakým tím povídám, ale popravdě – stejně je to jen takové zvyšování napětí. Všichni se přece díváme na hru kvůli hře. Co vás čeká a nemine?

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 Sigma.int vs. Evil Geniuses

Úspěšnost kluků z EG padá jak Němci do krytů... Sežere je Sigma i s chlupama? Asi to tak dopadne, ale DOTA je tak variabilní, že je možné všechno...

Druhý zápas 20:00 Evil Geniuses vs. Cloud 9

Cloud 9 je trošku zvláštní tým – nevyzpytatelný, nový a hodně chaotický – v tom nejlepším i nejhorším smyslu slova. Uvidíme, jak si poradí s matadory z EG...

Třetí zápas 21:15 Virtus.Pro vs. Team Empire

A tohle bude taková herní petarda před koncem dne. Co chtít víc?

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama