Je kousek od českých hranic opravdový ráj? Poznejte Arlberg ve čtvrtek na ZOOmu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je čtvrtek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Arlberg: Skrytý ráj
Arlberg: Skrytý ráj

Můžete se těšit na premiéry dokumentů z bloků nazvaných Zaostřeno na války a Volání divočiny. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Zaostřeno na války

20.00: Letečtí stíhači v boji (6)

Vzdušná past. Vojenští stíhači patří mezi elitu vzdušných sil. Správný stíhač musí mít pevné nervy a musí se umět rozhodovat ve zlomku okamžiku. Poznejte nejznámější boje, ve kterých zasahovali… Americký dokumentární seriál (2006)

21.10 Extrémní válka (5)

Bitva o Hue byla jedna z nejkrvavějších bitev vietnamské války. Americké jednotky byly donuceny bojovat ve starém historickém městě. Teprve ve chvíli, kdy začaly používat těžkou techniku, se krvavá slepá ulička, do níž se dostaly, změnila v cestu k vítězství… Americký dokumentární seriál (2012)

 

Volání divočiny

22:10 Frank v Brazílii (5)

Dobrodruh Frank Cuesta se vydává na cestu do daleké Amazonie, kde chce v pralese hledat zajímavé tvory, kteří obývají tuto oblast velkou jako Evropa… Španělský dokumentární seriál (2014)

23:15 Arlberg: Skrytý ráj

Horský hřeben Arlberg na západě Rakouska tvoří předěl mezi ledovými vrcholy tyrolských hor a spolkovou zemí Vorarlberskem. Na začátku 20. století objevili Arlberg zimní turisté, a ten se stal kolébkou alpského lyžování. Přesto je stále skrytým přírodním rájem… Rakouský dokument (2010)

 


 

   
   
   
   
   
   
   
  
Poznejte nejkrásnější příběhy lidí a zvířat. Tuleně, který se vrátil domů, vzdělaného orangutana, oddaného slona a adoptovaného nosorožce… Britsko-kanadský dokumentární seriál (2013)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama