Jak by vypadal zánik naší civilizace po dopadu asteroidu? Sledujte dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Dopad asteroidu
Dopad asteroidu

Můžete se dnes těšit na čtyři premiérové dokumenty ve dvou programových blocích. Co na vás čeká konkrétně?

Volání divočiny:

17.50: Zrozeni v divočině (1)

Sledujte spolu s námi narození mláďat v jejich přirozeném prostředí divoké přírody. Světlo světa poprvé spatří malí sloni, klokani, delfíni, koaly i orangutani… Britský dokumentární seriál (2014)

19.05: Velká záchrana tučňáků (6)

Tučňáku brýlovému, který žije na březích jižní Afriky, hrozí vyhynutí. Televizní moderátorka a milovnice přírody se zapojí do mise na jeho záchranu. Jako dobrovolnice bude pomáhat v nemocnici pro pobřežní ptáky v Kapském Městě… Dokument JAR (2013)

 

Největší katastrofy:

20.0021.00 Dopad asteroidu

Srážka asteroidu se Zemí je vážná a reálná hrozba. Těleso TC3 naštěstí nezpůsobilo žádné škody, a navíc nám poodkrylo informace, které by nás v budoucnu mohly chránit před střetem s jiným asteroidem… Americký dokument (2009)

21.0522.10 Minutu po minutě (5)

Aféra Lockerbie. Kdo stál za atentátem na britskou premiérku Margaret Thatcherovou či masakrem v londýnském metru? Proč se srazily výletní lodi na řece Temži? A jak přesně proběhl asi nejznámější teroristický útok posledních let, ke kterému došlo 11. září? Britský dokumentární seriál (2014)

 

   
   
   
   
   
   
   
  

Odkaz Keltů

O pořadu

Vydejte se spolu s tvůrci do španělské Galicie, kde se nalézají pozůstatky po kultuře Castro. Prohlédněte si jejich unikátní osady ze staveb kruhovitého půdorysu a poznejte život, který zde vedli… Španělský dokument (2011)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama