Jak se žije v laguně? Dívejte se dnes na parádní dokument!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Bílá poušť s lagunami, Národní park Lençóis Maranhenses, Brazílie

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Úžasné oceány a potom Záhady a konspirace. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Úžasné oceány

20.00 Neuvěřitelné úlovky (6)

Herec Bernard Cribbins a jeho kamarád, profesionální rybář Martin Bowler, přibližují krásu rybolovu sladkovodních živočichů… Britský dokument (2010)

21.00 Život v laguně

Není snadné žít v oceánu, zvlášť když jste na konci potravního řetězce. Vědci ze Smithsonova institutu zkoumají, kdo požírá koho v laguně Indian River, která je jakousi rozsáhlou laboratoří pro studium divokého života. Pokoušejí se najít klíč k přežití v tomto světě… Americký dokument (2010)

Záhady a konspirace

22.05 Svědci paranormálních jevů II (3)

Poznejte příběhy lidí, kteří se na vlastní kůži setkali s nějakým paranormálním jevem. Poslechněte si vyprávění malé dívky, která vídá neviditelnou kamarádku, bývalého vojáka, kterého vyděsil chlupatý tvor podobný člověku, rodiny, která se nastěhovala do strašidelného domu, a mnoha dalších… Americký dokumentární seriál (2011)

23.05 Lovci záhad III (3)

Odhalte pravdu o honbě za poklady, které patří k nejromantičtějším a nejtajemnějším v moderní historii – od nacistů hledajících Svatý grál a Američanů usilujících o nalezení pirátského pokladu ve Vietnamu až po pravdivý příběh o křišťálových lebkách i tajemství dolů krále Šalamouna… Britský dokumentární seriál (2012).

 

   
   
   
   
   
   
   
  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama