Jak se bude léčit za 50 let? Poznejte budoucnost dnes na ZOOMu

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je neděle na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
ZOOM - Svět za 50 let

Aby byl ZOOM ještě lepší a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Také neděle v něm bude tvořené dvěma programovými bloky.

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Zázraky vědy a techniky a Ztracený svět dinosaurů. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Zázraky vědy a techniky

18:00 Jak zmapovat svět 3/3

Svět kartografie od prvních jeskynních maleb až po Google Earth. K jakým účelům v průběhu historie mapy sloužily a jakými technologiemi vznikaly? Britský dokument (2010)

19: 00 Svět za 50 let (1)

Lidské tělo Jak bude náš svět vypadat za 50 let? Čekají nás plně automatizovaná města a létající auta? Budou mít naše děti umělé orgány? Dožijí se sta let? Nejlepší vědci z celého světa nahlížejí půl století dopředu… Německý dokument (2007)


Ztracený svět dinosaurů

20:00 Putování s pravěkými zvířaty (1,2,3)

 Úsvit nové doby. Země se vzpamatovala po pohromě, při které vymřeli dinosauři. Všude znovu pulzuje život a na Zemi se rozšiřují noví vládci - savci. Poznejte, jaká zvířecí říše obývala naší planetu v pravěku… Britský dokument (2001)

 

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama