Jak čaj změnil svět? Absolutně! Sledujte dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu.
Pití čaje v Japonsku

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Cestovatelé a dobrodruzi a Po stopách historie. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Cestovatelé a dobrodruzi:

17.50–18.50 Letem světem XVII (6)

Vydejte se na cesty po celém světě podle nejslavnějšího knižního průvodce Lonely Planet. Letem světem patří k nejúspěšnějším cestopisným pořadům všech dob. Získal mnoho mezinárodních ocenění, vysílá se už přes dvacet let a ve více než 40 státech… Britský dokumentární seriál (2014)

18.55–19.30 Planeta jídla (1)

Příběh čaje. Každá země světa je proslulá jinými národními jídly a potravinami. Nahlédněte jim pod pokličky… Britský dokumentární seriál (2014)


Blok Po stopách historie

20.00 David Suchet: Po stopách sv. Pavla (2/2)

Známý herec David Suchet, představitel oblíbeného Hercula Poirota, se vydává na dlouhé putování po stopách muže, jehož životní pouť ho vždy velmi přitahovala. Svatého Pavla sleduje při jeho apoštolské misi v Malé Asii... Britský dokument (2012)

 

21.05 Ztracené světy II (6)

Ramessova egyptská říše. Poznejte světy dávno ztracené i ty, které existovaly jen ve fantazii. Projděte se starověkým Egyptem, Skotskem Williama Wallace, Jeruzalémem v dobách Ježíše Krista či Hitlerovým imaginárním superměstem… Britský dokumentární seriál (2006)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

   
   
   
   
    
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama