Havěť kolem nás: poznejte, v čem opravdu žijeme! Dokument dnes na ZOOMu

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Havěť kolem nás
Havěť kolem nás

Můžete se dnes těšit na čtyři premiérové dokumenty ve dvou programových blocích. Co na vás čeká konkrétně?

Volání divočiny:

17.55: Havěť kolem nás

Klidný rodinný domek se pod elektronickým mikroskopem jeví jako dům hrůzy. Dům s lidmi sdílí tisíce nezvaných hostů, kteří lezou, zavrtávají se a koušou. Někteří sají krev, požírají maso a touží po lidské kůži. Sdílejí s lidmi postel, kradou jídlo, ničí šaty a vlastně tak trochu požírají lidi zaživa… Americký dokument (2007)

18.55: Gepardí deníky II, 14, 15

Pro ochranu přírody je klíčové vzdělávání. Proto Annie Beckhellingová v roce 1997 založila v Jihoafrické republice gepardí vzdělávací středisko, které je přístupné návštěvníkům… Jihoafrický dokumentární seriál (2008)

Největší katastrofy:

20.0021.00 Krotitelé vraků (1)

Záchrana lodi Costa Concordia. Odstranění vraků ztroskotaných lodí je práce nesmírně náročná a nebezpečná. Jak bezpečně zajistit ropný tanker, ponorku nebo slavnou výletní loď Costa Concordia…? Britský dokumentární seriál (2013)

21.0522.10 Extrémní řešení (3)

Silnice. Dálnice, železnice, mosty, letiště. Výběr deseti nejobtížnějších staveb světa v různých kategoriích extrémního překonávání přírodního terénu… Britský dokumentární seriál (2014)

   
   
   
   
   
   
   
  

Odkaz Keltů

O pořadu

Vydejte se spolu s tvůrci do španělské Galicie, kde se nalézají pozůstatky po kultuře Castro. Prohlédněte si jejich unikátní osady ze staveb kruhovitého půdorysu a poznejte život, který zde vedli… Španělský dokument (2011)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama