Geniální znalec zvířecí duše Cesar Millan dnes na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Cesar Millan: Pravda o pitbulech
Cesar Millan: Pravda o pitbulech

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Zločin pod lupou a poté na oblíbenou Fascinující přírodu

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Tajní agenti: Dvojí život (10)

FBI nasazuje své nejlepší agenty na nebezpečnou práci v utajení. Jaké to je žít několik let jako někdo jiný? Skuteční vyšetřovatelé představují skutečné případy… Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Největší zlo II (18)

Doktor Stone se celý život zabýval zločinem. Vytvořil škálu s 22 stupni pro hodnocení vražd. Nejvyšší číslo představuje největší zlo. Stone vyslýchá vrahy a násilníky a zkoumá jejich motivy… Americký dokumentární seriál (2006)

Blok Fascinující příroda

20.00 Zavolejte Cesara Millana (4)

Rodinné problémy. Cesar Millan provozuje Psychologické centrum pro psy a je poslední nadějí pro nešťastné majitele psů. Každý problém je pro něj vítanou výzvou… Americký dokumentární seriál (2013)

21.05 Mistři přežití s Lesem Stroudem (18)

Cestovatel Les Stroud se vydává poznávat tradiční zvyky domorodých kmenů žijících daleko stranou od moderní civilizace… Kanadský dokumentární seriál (2009)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama