Finále se blíží! DOTA 2 dnes opět na COOLu

Už víc než dva měsíce sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejprestižnějších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2. Na jaké týmy se dnes můžete těšit?
Pudge VS Meepo

Vždy první tři dny v týdnu vám na našem webu přinášíme skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Na co a na koho se můžete těšit dnes, v úterý 6. května?

Přenos začíná v 18.30 jako vždy preshow, kde moderátoři oznámí, jak bude vypadat průběh večera, a také stručně shrnou včerejší zápasy. A pak už se bude hrát!

 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18.:45 Team Dog vs. RoX.KIS

"Dogové" jedou. V posledních týdnech dokázali porazit i výrazně silnější týmy, a tak jsou natěšení na další. Použijí proti RoX.Kis Skywrath Maga, jako to udělali včera proti Na´Vi?

Druhý zápas 20:00 RoX.KIS vs. Team Empire

Světová třináctka RoX.Kis patří k našim oblíbencům. Už jen proto, jak rádi zkoušejí jinak nehrané hrdiny. A dokážou využít jejich nepoužívaných schopností. Jenže proti Team Empire v čele s geniálním taktikem Vanskorem to budou mít zatraceně těžké... 

Třetí zápas 21:15 Team Empire vs. Team Dog

A ještě jednou Team Empire, tentokrát proti Teamu Dog. Tohle by měla být jednoznačná záležitost - myslíte, že TE dokáže zápas ukončit do 25 minuty?

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

 

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama