Důkazy o existenci UFO vám přinese ZOOM v pátek!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
UFO nad Londýnem

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55 UFO v Británii: Nové důkazy

Už celá desetiletí se lidé snaží najít důkaz o existenci mimozemského života. Ty se nenacházejí ve hvězdách, ale v trezorech britského ministerstva obrany, kde jsou uloženy tisíce hlášených případů UFO. Některé z nich dodnes nebyly objasněny... Britský dokument (2011)

18.55 Je to možné? III (7)

Povídačky o podivných netvorech jsou staré jako lidstvo samo. Je ale opravdu možné, že na naší planetě žijí skrytě nezdokumentované příšery? Vydáme se na Sumatru po stopách bájného malého muže z lesa i do města Canovanas, v jehož okolí se zrodila legenda o vraždících čupakabrách, a na mnohá další místa..


Úžasné oceány

20.00 Delfín dlouholebý: Vzdušný akrobat

Delfíni dlouholebí jsou nomádi, kteří žijí daleko od pobřeží v tropických a subtropických oceánech po celém světě. V Atlantském oceánu se rozkládá souostroví Fernando de Noronha, jehož vulkanické útesy však tyto tvory lákají. V roce 1987 zde vznikl Národní mořský park. Hejna delfínů tu mimo jiné provádějí zcela unikátní akrobatické kousky… Americký dokument (2003)

21.00 Oceány (4)

Sedmdesát procent zemského povrchu je pokryto vodní říší. Detailně vám představíme všech pět světových oceánů, Rudé, Středozemní i Kortézovo moře… Britský dokumentární seriál (2008)

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama