DOTA 2, úterý a COOL: vražedná trojkombinace na dnešek!

Od pondělí 3. března sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2.
Rikimarru

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Začíná dnes dalšími třemi bombastickými. Na co a na koho se můžete těšit?

Přenos začíná v 18:30 preshow. Dozvíte se vše o vývoji turnaje, komu se nedaří a daří i tomu, jestli nás čekají nějaká překvapení. No a pak už odstartujeme!

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 Meet your Makers VS. Cloud 9

Začnete hned pořádně zostra. Tyhle duely tvají buď hodně dlouho, anebo jsou naopak jen dvacetiminutové. Když na sebe narazí MYM a Cloud 9, tak je to prostě maso!

Druhý zápas 20:00 Evil Geniuses VS. Team Dog

EG jsou v poslední době trošku bez formy - i tak ale patří ke špičce. Bude to stačit na ambiciózní Team Dog, kteří si rádi hrají s nečekanou kombinací hrdinů? Uvidíte sami!

 

Třetí zápas 21:15 Alliance VS. Cloud 9

Švédsko-finský tým Alliance je světová trojka. Cloud 9 sice až devítka, ale zase jsou jako tým mnohem kreativnější, než Alliance s věčnou trojou Lone Druid, Batrider a Chen... I tenhle zápas určitě bude stát za shlédnutí.

Zítra všechny tři duely najdete u nás webu...


DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Team EmpireRoX.KIS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama