DOTA 2 se vrací na COOL! Co dnes uvidíte?

Od pondělí 3. března sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2.
Luna útočí

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Začíná dnes dalšími třemi bombastickými. Na co a na koho se můžete těšit?

Přenos začíná v 18:30 preshow, kde moderátoři oznámí, jak bude turnaj vypadat, představí týmy a hráče a vysvětlí, jak to celé bude dál vypadat.

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 Sigma.int vs. Virtus.Pro

Sigma.Int neboli Sigma International je mezinárodní tým skvělých bijců ze západní Evropy. Virtus.Pro jsou Rusové. A dnes večer změří síly! Papírově jsou sice silnější kluci ze Sigmy, ale v reálu se může ukázat, že všechno je úplně jinak.

Druhý zápas 20:00 Team Empire vs. RoX.KIS

Team Empire je v současné době druhým nejsilnějším profi týmem světa – samozřejme v DOTě. Vanskor, Resolut1on – to jsou jména, která zná každý mladý Rus a Ukrajinec. Jenže Rox.KIS nejsou o moc horší – a taky pocházejí z východní Evropy z Ruska a Ukrajiny. Kteří molodci to dnes vyhrají? Dívejte se!

 

Třetí zápas 21:15 Cloud 9 vs. Team Dog

Cloud 9 určitě zase vsadi na Lunu (proto její obrázek v úvodu) – a pokusí se z ní udělat neporazitelné monstrum. Jenže Team Dog to dobře ví a zkusí najít protizbraň. Jakou? Uvidíme večer!

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Team EmpireRoX.KIS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama