DOTA 2 na COOLu: Ve středu budou padat hlavy!

Od pondělí 3. března sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2.
Axe a sekyra

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější hře DOTA 2. A tenhle týden výjimečně uvidíte zápasy dokonce čtyři dny v týdnu! Na koho a na co se můžete těšit?

Také dnes začíná přenos přesně o půl sedmé pre-show. Přeedstavíme vám všechny bojující týmy, shrneme, jak dopadly zápasy minulého týdne a ukážeme, co vás čeká tento týden. Každopádně dnes se můžete těšit na tyto matche:

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 RoX.KIS vs. Team Liquid

Momentální světová třináctka, ruští RoX.KIS (s jedním Ukrajincem) se potkají se světovou patnáctkou Team Liquid. Tohle bude velmi vyrovnané – a díky oblibě Night Stalkera taky extrémně temné!

Druhý zápas 20:00 Team Liquid vs. Sigma.int

Liquidové v poslední době oživili oblibu Undyinga – a velmi úspěšně. Dokáře Neumírající a jeho zombie rozhodnout teamové souboje, anebo Sigma rozbije tuhle strategii tím, že se bude 5on5 duelům vyhýbat?

Třetí zápas 21:15 Fnatic vs. RoX.KIS

Kombo Tiny+ Io je v rukách Fnaticů skoro neporazitelné. Pošlou ROx.Kis bludičku do věčných lovišť a Tinyho do kamenolomu?

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama