Do nitra slona se dnes vydáte na ZOOMu. Velká podívaná ve středu večer!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Sloní embryo

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit na úplně nový programový blok Zločin pod lupou a pak na oblíbenou Fascinující přírodu. V každém bloku uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Zloději aut (1)

Seznamte se s prací policistů, kteří mají na starosti drogové zátahy či loupežná přepadení. Poznejte divoké honičky jejich vlastníma očima… Britský dokumentární seriál (2009)

18.55 David Simpson: Uvězněn v Africe

Poznejte příběh mladého britského pilota Davida Simpsona, který byl v roce 2011 zatčen v Africe a obviněn z vraždy třinácti mužů. Co se tehdy skutečně stalo? Britský dokument (2013)


Blok Fascinující příroda

20.00 Soukromý život evropských savců: Šikovná veverka

Veverka obecná obývá smíšené lesy celého euroasijského kontinentu, Číny i sibiřskou tajgu. Je to nejoblíbenější hlodavec evropské přírody a spolu s plchem jediný zástupce hlodavců v Evropě žijících na stromech. Adaptovala se však i na život ve městech… Francouzsko-kanadský dokument (2000)

21.00 Do nitra obrů přírody (1)

Samice slona indického musela být utracena a její tělo zamířilo na veterinární fakultu, aby posloužilo k vědeckým účelům a důkladnému vnějšímu i vnitřnímu prozkoumání. Podívejte se také do útrob krokodýla, žirafy a velryby… Britský dokumentární seriál (2009)

 

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

ŽIvot naostro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama