Do nacistického chrámu zkázy se vypravíte dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je úterý na ZOOMu.
Wewelsburg

Úterky jsou na ZOOMu tradičně věnovnány několika velkým a současně zábavným tématům. To znamená, že můžete sledovat pořady na téma Cestovatelé a dobrodruzi a Po stopách historie. V každém uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Cestovatelé a dobrodruzi:

17.50–18.50 Pěšky po Evropě II (2)

Známý cestovatel a autor knih o cestování Bradley Mayhew se vydává na pěší túru Evropou. Chce poznat své kořeny i kořeny evropské kultury. Vydejte se spolu s ním za krásami Andalusie, do jihozápadního Irska, nebo údolím rakouské řeky Lech… Německý dokumentární seriál (2014)

18.55–19.30 Planeta jídla (6)

Příběh čaje. Každá země světa je proslulá jinými národními jídly a potravinami. Nahlédněte jim pod pokličky… Britský dokumentární seriál (2014)


Blok Po stopách historie

20.00 Nacistický chrám zkázy

Nález chiemského kotle v jezeře blízko Mnichova otevírá tajemnou historii wewelsburgského hradu. Byl skutečně tajnou nacistickou svatyní? Německý dokument (2012)

 

21.05 Ztracené světy II (11)

Poznejte světy dávno ztracené i ty, které existovaly jen ve fantazii. Projděte se starověkým Egyptem, Skotskem Williama Wallace, Jeruzalémem v dobách Ježíše Krista či Hitlerovým imaginárním superměstem… Britský dokumentární seriál (2006)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků je pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

   
   
   
   
    
     
     
     
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama