Děsivá Rybzilla - reálné vodní monstrum poznáte v pátek na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Hadohlavec zblízka

Můžete se těšit na dokumenty z bloků nazvaných Záhady a konspirace a pak Úžasné oceány. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Záhady a konspirace

17.55  Honba za UFO (1)

 Zóna dopadu. Tří vyšetřovatelé z různých vědeckých oborů pátrají po stopách UFO. Zaměří se na videozáznam neznámého objektu, který havaroval nad oceánem a pokusí se prošetřit údajnou havárii v oblasti 51… Americký dokument (2012)

 

18.55 Je to možné? II (4)

Povídačky o podivných netvorech jsou staré jako lidstvo samo. Je ale opravdu možné, že naší planetě žijí skrytě nezdokumentované příšery? Vydáme se na Sumatru po stopách bájného malého muže z lesa i do města Canovanas, v jehož okolí se zrodila legenda o vraždících čupakabrách, a na mnohá další místa..


Úžasné oceány

20.00 Tajemství hlubin (1)

Starověké egyptské lodě. Jaká tajemství se skrývají v hlubinách pod hladinou moří a oceánů? Starověké egyptské lodě, spojenecké bombardéry z druhé světové války, vraky pirátských plachetnic i potopená města… Kanadský seriál (2007)

 

21.00 Rybzilla: Hadohlavec útočí

Hadohlavec je dravá asijská sladkovodní ryba, která se nečekaně objevila počátkem 21. století i v USA a začala se zde rozmnožovat. Biologové pátrají po zdroji zavlečení a snaží se zabránit dalšímu šíření agresivního dravce schopného dýchat atmosférický kyslík… Americký dokument (2011)

 

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama