Cyklistika na Písecku: vyrazíte?!

Šlápněte do pedálů na Písecku! Koná se tam prestižní závod BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE , ale najdete tu i vynikající podmínky pro cyklovýlety s dětmi.
Biking na Písecku

V Píseckých horách najdete pro vaše cyklovýlety různé náročnosti terénů – od toho nejlehčího až po náročnější. Na své si přijdou příznivci horských i trekových kol. To je jeden z důvodů, proč si tohle místo vybrali organizátoři cyklistického závodu BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE, jediného závodu v České a Slovenské republice určeného firemním týmům. Závod bude startovat 6. 6. 2015 v ATC Milavy u Písku. Zaměstnanci firem všech odvětví mají možnost vytvořit čtyřčlenné týmy a vyzvat v nenáročném, štafetovém, desetikilometrovém cross-country závodu na souboj například své šéfy či obchodní konkurenty.

Závodu se jako kapitán jednoho z týmů zúčastní olympijský vítěz a moderátor TV PRIMA Roman Šebrle a kdo by chtěl zasoutěžit si po Romanově boku, může si tenhle výjimečný zážitek vydražit v dobročinné akci, jejíž výtěžek bude věnován Nadaci Terezy Maxové, přímo na www.velochallenge.cz/aukce

Ale ani závodníci toužící po adrenalinu nemusí nechat v den závodu rodiny doma. V rámci doprovodného programu budete mít možnost spatřit na vlastní oči kaskadérské vystoupení bikera Martina Šimůnka, vyzkoušet si kola a elektrokola značky BULLS a pro děti bude přichystaný cyklistický závod Primáček.

bijk1 Foto:

 

Ve starobylém městě Písek najdeme nejstarší český kamenný most i mnoho dalších historických památek, rovněž také množství cyklostezek. Ne nadarmo získalo certifikaci „Cyklisté vítáni.“ V okolní krásné přírodě najdete podmínky pro nenáročné cyklovýlety s dětmi i náročnější trekové trasy.

Například rodiny s dětmi ocení příjemnou trasu podél Otavy směrem k Zátaví. Když se vydají opačným směrem k oblíbené hospůdce „U Sulana“, narazí na velmi zajímavé dětské hřiště, kde najdou tunel, pevnost, pirátskou loď, indiánské týpí, různé prolézačky či skrýše, vše vytvořené z živého vrbového proutí. Pokud budou pokračovat dále, mohou dorazit až do obce Čížová, kde si je možné prohlédnout záchranou stanici živočichů Makov. Výlety lze spojit s koupáním v řece, návštěvou rozhledny Velký Kamýk a je možné dojet až k majestátnímu hradu Zvíkov.

Vytvořte svůj tým a zaregistrujte se na www.velochallenge.cz/registrace ! Každý registrovaný závodník se dostává do slosování o kolo značky BULLS. Písek a okolí vám spolu se závody BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE nabízí úžasný den plný sportovních a společenských zážitků, adrenalinu i krásné přírody.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama