Co jste ještě netušili o kočkách? To se dozvíte ve středu na ZOOMu!

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Kočka - ve vodě jako doma

Středa patří v našem programu čtyřem programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Zločin pod lupou a poté na oblíbenou Fascinující přírodu. Pak budou následovat dokumenty z bloků Tajemství Země a vesmíru a Zaostřeno na války. V každém  uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

17.55 Tajní agenti: Dvojí život (2)

FBI nasazuje své nejlepší agenty na nebezpečnou práci v utajení. Jaké to je žít několik let jako někdo jiný? Skuteční vyšetřovatelé představují skutečné případy… Americký dokumentární seriál (2008)

18.55 Největší zlo II (10)

Doktor Stone se celý život zabýval zločinem. Vytvořil škálu s 22 stupni pro hodnocení vražd. Nejvyšší číslo představuje největší zlo. Stone vyslýchá vrahy a násilníky a zkoumá jejich motivy… Americký dokumentární seriál (2006)

Blok Fascinující příroda

20.00 Posedlí divočinou (8)

Někteří lidé mají velký sen – vidět svá oblíbená zvířata na vlastní oči. Zoologové je vezmou do vzdálených lokalit, aby na místě přirozeného výskytu zvíře alespoň na chvíli zahlédli. Bude to nejen fyzicky, ale i psychicky náročná cesta... Kanadský dokumentární seriál (2012)

21.05 Máme rádi kočky (3)

Fanatický milovník koček John Fulton vyráží poznat lidi, kteří jsou na tom s láskou k těmto oblíbeným domácím mazlíčkům podobně. Nezdráhají se jim ani nechat transplantovat ledvinu či aplikovat akupunkturu… Americký dokumentární seriál (2011)

 

Blok Tajemství Země a vesmíru

22.05 Putování k planetám (3)

Mars. Vydejte se spolu s tvůrci na výpravu vesmírem. Poznejte tajemství planet Sluneční soustavy… Australský dokumentární seriál (2010)

23.10 Kosmické střety (2)

Střet se Zemí. Rok co rok na Zemi dopadají nejrůznější úlomky z vesmíru, které nezpůsobí větší škody a projdou bez povšimnutí. Může v nejbližší době dojít ke střetu s nějakým větším vesmírným tělesem, jež by vážně ohrozilo život na naší planetě? A co když se střetnou meteority s jinými planetami nebo se srazí celé galaxie? Americký dokumentární seriál (2008)

Blok Zaostřeno na války

00.20 Hitlerovi válečníci (3)

Přisluhovač Keitel. Seznamte se blíže se šesti Hitlerovými generály, kteří měli zásadní vliv na průběh druhé světové války… Německý dokumentární seriál (1998)

01.20 Škola pro mariňáky (3)

Tvrdý začátek. Ve škole speciálních sil Královské námořní pěchoty se schází šedesátičlenný oddíl rekrutů. Čeká je tvrdý osmiměsíční výcvik… Britský dokumentární seriál (2014)

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

   
   
   
   
   
   
   
   
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama