Cestujte bez peněz z pohodlí svého gauče

Každý máme vybraná místa, kam bychom se rádi podívali, kdybychom měli víc peněz, víc času a nebo víc obojího. Co byste ale řekli tomu, kdybychom vás vzali kamkoliv na světě? Ano, my to uděláme. Ne, nehledejte kufr, my vám ukážeme celý svět prostřednictvím vašeho telefonu nebo tabletu.
Earth 7 tour guide

Google Earth je váš globus v podobě mobilní aplikace. Můžete si s ním jen tak točit, ale to po chvilce není žádná velká zábava.

Když si globus nastavíte třeba na východní pobřeží Ameriky, a dva prsty rozjedete od sebe, mapa se vám automaticky začne přibližovat. A přibližovat můžete opravdu hodně – až do takové „hloubky“, že v New Yorku uvidíte jednotlivá auta nebo stromy. A když už větší přiblížení není možné, stačí kliknout na ikonku oranžového panáčka a tažením prstu ji přenést do mapy. Nyní se jako zázrakem objevíte přímo na ulici. Nyní si můžete projít třeba celou Broadway a prohlédnout si výlohy.

Stejným způsobem se můžete podívat naprosto kamkoliv, třeba na velkou Čínskou zeď, na tučňáky do Grónska, nebo do rušných ulic Bankoku. Cestování s touhle apkou vás bude bavit!

Návod:

1. Do vyhledávání zadejte, co byste rádi viděli – od Grand Canyonu až po Petřínskou rozhlednu.

2. Vyčkejte na efektní přiblížení vybraného místa.

3. Dvěma prsty nyní můžete otáčet, přibližovat nebo naklápět detailní fotomapy.

VÍCE ZAJÍMAVÝCH APLIKACÍ NAJDETE TADY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama