Čelisti. Jen nebezpeční jsou opravdu žraloci, uvidíte dnes na ZOOMu!

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je pátek na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!
Návrat Čelistí
Návrat Čelistí

V první části večera se můžete těšit na dokumenty z bloků nazvaných Úžasné oceány a potom Záhady a konspirace. V každém z nich uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Úžasné oceány

20.00 Návrat Čelistí

Pláže na mysu Cod v americkém Massachusetts bývaly bezpečné. Poslední dobou se však žraloci během léta do zdejších vod pravidelně vracejí. Důvodem je hojnost potravy, kterou představuje rozrůstající se kolonie tuleňů. Se zvyšujícím se počtem tuleňů se však zvyšuje i riziko napadení člověka... Americký dokument (2013)

Návrat Čelistí - upoutávka

 

21.00 Na lovu v pekle (6)

Odvěká rivalita. Život profesionálních rybářů není procházka růžovou zahradou. Často si musí sáhnout až na dno svých sil a dostávají se do nebezpečných situací… Americký dokument (2014)

Záhady a konspirace

22.05 Po stopách duchů IX (9)

Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení… Americký dokumentární seriál (2015)

23.05 Lovci záhad I (13)

Odhalte pravdu o honbě za poklady, které patří k nejromantičtějším a nejtajemnějším v moderní historii – od nacistů hledajících Svatý grál a Američanů usilujících o nalezení pirátského pokladu ve Vietnamu až po pravdivý příběh o křišťálových lebkách i tajemství dolů krále Šalamouna… Britský dokumentární seriál (2012).

 

   
   
   
   
   
   
   
  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama