7 kvízů, které prověří vaši inteligenci i znalosti!

Máte rádi kvízy? Tak tady si prověříte, jak jste v nich dobří!

Naše ZOOMácké kvízy teď bude moci vídat ještě více lidí než nyní. Naše televize totiž rozjela spolupráci se společností BUS TV, která funguje ve 26 městech a 9 krajích. Ve stovkách autobusů na téměř tisícovce obrazovek teď budu moci lidé po cestě do práce nebo na výlet přemýšlet nad záludnými otázkami, které jim položíme.

„Naším cílem je zpříjemnit lidem cestování a přinést jim zábavu během cesty. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s TV Prima, která nabízí u televizních obrazovek zábavu pro celou rodinu. Věřím, že cestujícím společně rozšíříme obzory v kuchyni a přineseme jim nové znalosti,“ říká ke spolupráci Zdeněk Kříž, Managing Partner BUS TV.

Myslíte si, že tu bude snadné, jako sebrat dítěti bonbon? No, tak schválně, jak byste v našich vykutálených kvízech uspěli vy? Tady máte 10 zoomáckých kvízů. nad nimiž naši čtenáři nejvíc nadávali, že ve škole nedávali pozor:

Kvíz

Hlava Tyranosaura Foto:

Test, který Australané nezvládají. Zkuste ho!

Zkuste si test, na němž ztroskotala většina Australanů!

 

Kvíz

Islám a Západ Foto:

Islám: jeho krása i nebezpečí

Islám je náboženstvím budoucnosti, tvrdí mnozí. V Evropě jeho vyznavačů přibývá raketovým tempem, stejně jako mešity rostou jako houby po dešti. Víme o něm ale dost, nebo...

 

Kvíz

Mapa USA Foto:

Poznáte země Spojených států amerických?

Otestujte se - víte o USA víc, než vědí Američané o Evropě?

 

 

 

Kvíz

Scrat Foto:

Znáte zvířata z Doby ledové?

V neděli 8. června večer běží na COOLu jeden z nejkrádnějších animáků vůbec - Doba ledová 2. A my jsme si pro vás připravili kvíz, který vás vyzkouší ze znalostí doby...

 

Kvíz

PIVO_ČESKO Foto:

Velký pivní kvíz

Pivo je český národní nápoj. Není Čech, který by si nemyslel, že se v pivu vyzná. Vyzkoušejte své znalosti zlatavého moku!

Kvíz

FOTO: Thinkstock Foto:

Velký opičí kvíz

Kdo by neměl rád opice? Ale jen se dívat, jak roztomile poskakují, to je krapet málo. Co o nich víte, a co nevíte?

Logo_BUSTV Foto:

Ve spolupráci s Bus TV

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama