Známe výherce velké soutěže na ZOOMu! Kdo dostane televizor Panasonic?

Soutěž o televizor značky Panasonic skončila – a my máme konečně výherce. Je to jeden z vás!
panasonic tx l55et60e

Úkol zněl jasně: do 26. ledna odpovědět v kvízu na co nejvíc otázek správně, bez jediné chyby, a v tom nejlepším čase. Otázek bylo přes 300, takže to představovalo docela velkou výzvu. Pořádná byla ale i odměna: luxusní televizor značky Panasonic TX-L55ET60E v hodnotě 30 000 Kč!

Díky extrémně vysokému počtu soutěžících, který i nás překvapil, se vyhlášení výherce o něco zpozdilo za což se omlouváme. Chápeme, že jste se na takovou odměnu opravdu pořádně natěšili. Výherce ale může být jen jeden a v tomto případě je jím muž.

Stal se jím pan Jan Hroch z Ostravy, který dokázal na všechny otázky správně odpovědět v čase pod 6 minut! Už brzy se s ním spojí lidé od nás a televizor mu předají. Už teď však gratulujeme!

A pro vás ostatní, kterým to přes obrovské nasazení tentokrát nevyšlo, máme dobrou zprávu: už brzo (vlastně za pár dní) spouštíme novou soutěž, tentokrát však ještě vychytanější a složitější! Těšte se, detaily přineseme dříve, než se nadějete!

Všem, které podobné zákeřné otázky a soutěže baví, přinášíme i další potěšující zvěst: pořad Máme rádi Česko, který je jich plný, běží dál! Vždy v sobotu ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama